Сучасна надійна батарея для ноутбука HP EliteBook 6930p (HSTNN-UB68, H6735LH) 10,8V 5200mAh PowerPlant (NB00000054) забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого ноутбука. Так як головна перевага ноутбука - його портативність, то дуже важливою є здатність його акумулятора довго тримати заряд. Високоякісний літій-іонний акумулятор для ноутбука зможе збільшити час автономної роботи Вашого девайса. Акумулятор відрізняється довгим терміном експлуатації і тривалим часом роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 203.9 x 53.4 x 20.4 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

