UFT Sprinter T6 - це універсальний столик-трансформер, який можна використовувати як столик для ноутбука, столик для сніданку, столик для читання улюбленої книжки, для малювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Столик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 6 |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Матеріал | нержавіючий сплав алюмінію |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип охолодження | 2 вентилятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴

