Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 102 г |
| Габарити | 40 x 95 x 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | USB 3.2 Type-C |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 4 TB |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 460 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Товщина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 222 ₴










