Серія - ESD310, 1 TB, 3D NAND, portable, USB 3.2, USB 3.2 Type-C, Швидкість читання - 1050 Mb/s, Швидкість запису - 950 Mb/s, 71.3 x 20 x 7.8 мм, 11 г, рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 11 г |
| Габарити | 71.3 x 20 x 7.8 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | USB 3.2;USB 3.2 Type-C |
| Колір | Рожевий |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | ESD310 |
| Швидкість записування | 950 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1050 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Товщина | 7.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 657 ₴



