
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB D3-S4520 SOLIDIGM (SSDSC2KB038TZ1Z)
120 620 ₴
- В наявності
- Код: 00-00165042
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії D3-S4520 для центрів даних підвищує ефективність обробки даних, пропонує преміум-якість і знижує витрати на електроенергію.
Застосування D3-S4520 забезпечує найвищий рівень обслуговування під час відеоконференцій, аналітики великих обсягів даних або підтримки віртуальних клієнтських програм.
Серед основних характеристик і переваг твердотільного накопичувача - контролер Intel, передова багаторівнева пам'ять 3D NAND TLC, наскрізний захист даних, захист цілісності даних у разі збою живлення, різні варіанти дискового простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solidigm |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Сірий |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 3.84 TB |
| Серія | D3-S4520 |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 620 ₴
