Універсальний накопичувач для повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії й надійності твердотільного накопичувача WD Green повсякденні завдання на ноутбуках і настільних ПК виконуються набагато швидше.
Висока швидкодія під час виконання повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії твердотільного накопичувача WD Green перегляд вебсторінок, ігри або просто запуск системи будуть відбуватися миттєво.
Надійність твердотільних накопичувачів
Легкий та ударостійкий твердотільний накопичувач WD Green не містить рухомих частин, завдяки чому даним не страшні випадкові удари або падіння накопичувача.
Менше енергоспоживання. Більше ігор
Твердотільний накопичувач WD Green — один із найбільш економних накопичувачів у галузі. Завдяки низькому споживанню енергії ноутбук зможе працювати довше.
Нескладний спосіб модернізувати свій ПК
Твердотільний накопичувач WD Green у форм-факторі 2.5 дюйма сумісний із більшістю ноутбуків і настільних ПК, що гарантує зручність і простоту модернізації.
Безплатна панель моніторингу SSD-накопичувачів WD
Доступна для завантаження панель моніторингу SSD-накопичувачів WD надає набір інструментів, за допомогою яких можна в будь-який момент перевірити доступну місткість, працездатність, температуру, атрибути SMART й інші параметри свого твердотільного накопичувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 32.2 г |
| Габарити | 100.5 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | робоче: 2.8 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.0 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Серія | WD Green |
| Швидкість зчитування | 545 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
- Ціна: 5 689 ₴




