Jonsbo D300 — стильний лаконічний корпус для настільного ПК. Призначений для самостійної збірки продуктивної системи. Виріб виконаний у типорозмірі Mini-Tower.
Довершений мінімалістичний дизайн пристрою з прозорою боковою стінкою привертатиме увагу оточення навіть у вимкненому стані. Гладка поверхня забезпечує неперевершений зовнішній вигляд, дозволяючи корпусу бути прикрасою будь-якого інтер'єру.
Корпус дає можливість встановити відеокарту довжиною до 430 мм, а висота процесорного кулера може сягати 180 мм. Вбудованим блоком живлення корпус не оснащений, а тому у власника буде змога дібрати його з тією потужністю, яка буде необхідна системі.
Особливості:
- пристрої введення/виводу, розташовані ергономічно на верхній панелі;
- роз'єми USB 3.0 та USB Type-C;
- має можливість встановлення материнських плат із формфактором micro ATX, mini-ATX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 430 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12/14 см;Bottom 3x12 см;Side 3x12 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;прозора передня панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Top 360/240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 460.2 х 420.9 х 236.4 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | JONSBO D300 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 292 ₴










