Технологія Dual Inverter
Інверторні кондиціонери LG серії Dual Inverter — це ефективне кліматичне рішення для дому, яке дасть нагоду підтримувати оптимальний температурний режим одночасно в декількох місцях. Завдяки інверторному приводу забезпечується економне споживання електроенергії. Сучасні та стильні спліт-системи Dual Inverter від LG з низьким рівнем шуму створюють комфортну атмосферу в приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 26.4 кг |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Маркування | 12 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 12000 БТЕ/г |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Споживана потужність при охолодженні | 0.97 кВт |
| Також шукають | для квартири;зима-літо;потужні |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | WI-FI;пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 274 ₴










