Кондиціонер Ardesto ACM-11INV-R32-WF-AG-S Basic Inverter Wi-Fi
Енергоефективний кондиціонер ARDESTO забезпечує комфортні умови в будинку або офісі як влітку, так і в холодну пору року (до -15 °С).
Переваги Ardesto ACM-11INV-R32-WF-AG-S Basic Inverter Wi-Fi- ARDESTO може працювати при -15 °С, забезпечуючи ефективний обігрів. Рівень шуму нижче, ніж у звичайних кондиціонерах, завдяки чому пристрій можна використовувати в будь-яку пору року.
- Кондиціонер має чотири основні режими роботи: Осушення, Вентилятор, Охолодження, Обігрів, а також додаткові функції, які дозволяють налаштувати напрямок повітряного потоку, регулювати жалюзі, працювати в режимі Eco, використовувати функції Sleep, Turbo, Clean та встановлювати таймер.
- Звичайний кондиціонер періодично включає і вимикає компресор, а інверторний змінює його продуктивність відповідно до потреб, що забезпечує низький рівень шуму (54 дБ) і енергоефективність.
- Кондиціонер ARDESTO працює ефективно за будь-якої температури, використовуючи холодоагент R32, що забезпечує високу продуктивність охолодження за мінімальних витрат.
- Управління через пульт дистанційного керування або віддалено: Крім стандартного пульта, можливе керування кондиціонером через Wi-Fi-модуль за допомогою додатка Nethome Plus, яке дозволяє віддалено контролювати пристрій та його функції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до від'ємної температури | -15 C |
| Вага внутрішнього блока | 8,2 кг |
| Габарити внутрішнього блоку | 729 х 292 х 200 мм |
| Габарити зовнішнього блоку | 720 x 270 x 495 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна споживана потужність | 2.3 кВт |
| Маркування | 11 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 11500 БТЕ/год |
| Площа приміщення | 32 м2 |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55.5 дБ |
| Також шукають | для квартири;економні;зима-літо |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | WI-FI;пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 749 ₴










