Непрерывное удобство во время игры
Благодаря удобству Razer Enki, которое ощущается в течение всего дня, вам не придется прерывать игру независимо от того, играете вы для отдыха или ради победы. Оптимально распределяя вес сидящего, это игровое кресло обеспечивает максимально удобную посадку, поэтому вы сможете погрузиться в него на весь день.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 85 см |
| Гарантія | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут нахилу | 1 - 14° |
| Максимальна висота сидіння | 54 см |
| Максимальне зріст користувача | 200 см |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | метал; пластик |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 150° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Немає |
| Налаштування підголівника | Немає |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Основа | 5-star steel base |
| Потрібна збірка | Да |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Розмір сидіння | 52 х 46 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴









