матеріал рами - пластик, матеріал покриття - штучна шкіра, текстиль, розмір сидіння - 49 х 48 см, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 53 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 24 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 112 ₴






