Підніміть свій ігровий досвід на новий рівень з геймерським кріслом AndaSeat Kaiser 4. Крісло оснащене інноваційною підтримкою попереку з чотирма рівнями регулювання та вмонтованою діафрагмою, що регулюється по висоті та об'єму. Це забезпечує максимальну підтримку та комфорт під час сидіння. За допомогою швидкого потягування за важіль ви можете розблокувати систему підтримки попереку, щоб вона відповідала вашій позі на різних глибинах сидіння. Вона вільно реагує на ваші рухи, коли не заблокована, і забезпечує міцну підтримку, коли заблокована.
5D підлокітники дозволяють повністю регулювати положення рук. Магнітна подушка для голови містить міцну, еластичну піну з ефектом пам’яті та зберігає вашу голову прохолодною навіть під час запеклих ігрових баталій.
Kaiser 4 – це вибір для тих, хто шукає ергономічне та надійне крісло для тривалих годин роботи або гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 133 см |
| Гарантія | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне зріст користувача | 210 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Немає |
| Налаштування підголівника | Да |
| Нижній поріг висоти сидіння | 46 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Тип механізму | Multi-Functional Tilt |
| Ширина області плечей | 57 см |
- Ціна: 29 562 ₴










