Для процесорів - AMD, сокет - TR4, діаметр вентиляторів - 120 мм, 280 Вт, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, рівень шуму - 27 dB, роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 х 119 х 27.2 мм |
| Рівень шуму | 27 dB |
| Тиск | 2.5 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 141 ₴

