AM5, 6 ядер, 12 потоків, 3.7 GHz, 5.0 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 4nm, L2: 6MB, L3: 16MB, AMD Radeon 740M, Zen 4, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon 740M |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 1 |
| Кількість ядер графічного процесора | 12 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Також шукають | ігрові;для gtx 1050 ti;для gtx 1060;для rtx 2060;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою; |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 2800 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴

