Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 25.6 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 3 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 3 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 61.50 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴







