QB-OL201 — це ефективний баштовий кулер для охолодження центрального процесора від нового бренда QUBE.
Класична конструкція
Алюмінієва конструкція ребер із мідними тепловими трубками, запресованими в теплознімач, забезпечує чудове відведення тепла від кристала CPU.
Гідравлічний підшипник
Для мінімізації рівня шуму та збільшення ресурсу, у вентиляторі застосовується високоякісний гідравлічний підшипник із рідким мастилом.
Оптимізований повітряний потік
Форма лопатей встановленого 120 мм вентилятора оптимізована для генерації потужного повітряного потоку.
Велика сумісність для максимальної зручності
Уніфікована конструкція кріплень дає змогу встановлювати кулер QUBE QB-OL201 на всі популярні десктопні платформи із сучасними процесорними роз'ємами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 160 |
| Вага | 850 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 135 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30.4 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴





