ROG Hyperion GR701
Комп'ютерний корпус ROG Hyperion GR701 E-ATX, подвійний радіатор 420 мм, чотири вентилятори 140 мм, металевий тримач GPU, сховище для компонентів, концентратор вентиляторів ARGB, швидка зарядка 60 Вт.
- Додаткове охолодження: Подвійний 420-мм радіатор, чотири 140-мм вентилятори та вбудований концентратор вентиляторів забезпечують потужний повітряний потік;
- Додатковий простір: Найпотужніші відеокарти отримають багато місця; для прокладання кабелів передбачено просторий відсік глибиною 34 мм із каналом завширшки 46 мм;
- Додаткова зручність: Відкидні бічні панелі без інструментів, вбудована шухляда для зберігання та інтегрований тримач для відеокарти - все це підвищує зручність складання;
- Додаткова потужність: Два порти USB Type-C, 60-ватна швидка зарядка, посилена алюмінієм рама і ручки забезпечують потужність і міцність преміум-класу;
- Особливий стиль: Вентиляторний концентратор і панель освітлення підтримують функцію Aura Sync, а корпус прикрашений анодованим металом і оздобленням волосяними лініями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 460 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB Type C;4 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 7 (2 в отсек 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 9+3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 190 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 240 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодним системи освітлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з вертикальним встановленням відеокарти;з пиловим фільтром;кнопка управління |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 268 x 639 x 659 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | ASUS ROG Hyperion |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 814 ₴










