
Відеокарта MSI GeForce RTX5070 12Gb VENTUS 2X OC (RTX 5070 12G VENTUS 2X OC)
37 297 ₴
- В наявності
- Код: 00-00163771
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Працює на базі NVIDIA DLSS 4.
- Тактова частота ядра: TBD
- Вентилятор TORX Fan 5.0: Лопаті вентилятора, з'єднані кільцевими дугами, стабілізують та підтримують потік повітря під високим тиском.
- Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам'яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться.
- Трубки ядра мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального теплового режиму.
- Металева задня панель: Підсилююча металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження.
- MSI Center дає можливість вибрати пріоритет між повною продуктивністю в режимі GAMING і низьким рівнем шуму в режимі SILENT.
- Програмне забезпечення Afterburner бере на себе повний контроль над відеокартою завдяки самому визнаному та широко використовуваному у світі програмному забезпеченню для розгону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5070 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1a |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 236 x 126 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 297 ₴





