
Відеокарта ASUS GeForce RTX5070 12Gb PRIME OC (PRIME-RTX5070-O12G)
42 219 ₴
- В наявності
- Код: 00-00163891
Отримайте неймовірну продуктивність із GeForce RTX 5070 на базі NVIDIA Blackwell. Грайте з високою частотою кадрів за допомогою DLSS 4, розширте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio та створіть нові відчуття завдяки потужності штучного інтелекту.
Архітектура Blackwell розкриває кардинальний реалізм повного трасування променів. Відчуйте кінематографічну якість зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки GeForce RTX 50 серії з ядрами RT четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами п’ятого покоління.
Графічний процесор серії 50 являється найкращою платформою для геймерів та творців, який містить: революційний набір технологій нейронної візуалізації, який використовує ШІ (DLSS4) із генерацією кількох кадрів; NVIDIA Reflex 2 з деформацією рамки; повне трасування променів із нейронним рендерингом; NVIDIA ACE; NVIDIA G-SYNC.
Особливості:
- Карта GeForce для ентузіастів SFF-Ready, сумісна зі збірками малого формфактора
- Вентилятори Axial-Tech мають меншу втулку вентилятора, яка сприяє подовженню лопатей, і бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз
- Термічна накладка графічного процесора зі зміною фази допомагає забезпечити оптимальний теплообмін, знижуючи температуру графічного процесора для підвищення продуктивності та надійності
- 2,5-слотова конструкція забезпечує більшу сумісність збірки, зберігаючи продуктивність охолодження
- Подвійні кулькові підшипники вентилятора служать вдвічі довше, ніж стандартні підшипники втулки
- Технологія 0dB дозволяє вам насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші
- Подвійний перемикач BIOS дозволяє перемикатися між профілями BIOS Quiet і Performance
- Виробничий процес Auto-Extreme для точності та надійності
- Програмне забезпечення GPU Tweak III забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, розширений контроль температури та моніторинг системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5070 |
| Довжина: | 306 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 306 х 126 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
- Ціна: 42 219 ₴









