Блок живлення виробництва компанії Xilence призначений для стабільної роботи ПК. Виріб має потужність 750 Вт та енергоефективність 80+ Gold, що дозволить використовувати його при збірці геймерських персональних комп'ютерів з великим навантаженням, а яскрава ARGB-підсвітка урізноманітнить вигляд усієї системи та особливо виділятиметься в корпусі з оглядовим вікном.
Активний модуль корекції напруги (PFC) забезпечить стабільну роботу системи навіть при значних перепадах напруги. Пристрій оснащений усіма необхідними портами для підключення компонентів.
Активне охолодження забезпечує вентилятор розміром 120 мм, а надійність використання гарантоване завдяки захисту від:
- перенапруги — OVP;
- зниженої напруги — UVP;
- короткого замикання — SCP;
- перевантаження — OLP;
- перегріву — OTP;
- перевантаження по струму — OCP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Інше | підсвічування ARGB |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 2х4+4pin, 8 pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.52 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685 ₴






