Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xilence Performance X 80+ Gold. Блоки живлення оснащені новітніми технологіями перетворення енергії DC / DC. Наявність сертифіката 80+ Gold гарантує дуже високу ефективність при низькій робочій температурі.
Якісний вентилятор змінює свою швидкість в залежності від температурного режиму і оптимізований для забезпечення ідеального балансу між ефективністю охолодження і тишею роботи.
Performance X вражають своєю надійністю і відмінним охолодженням. Всі ці технічні характеристики забезпечує чудове співвідношення вартості і функціональних можливостей. Performance X ідеально підходить для використання в усіх сучасних Ігрових ПК.
Безшумне охолодження завдяки великому вентилятору. Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла. Всі технології захисту: OVP (Захист від перенапруги). UVP (Захист від зниженої напруги). OCP (Захист від надструмів). OTP (Захист від перегрівання). SCP (Захист від короткого замикання)
OLP (Захист від перевантаження). Низьке споживання енергії в режимі очікування. Висока ефективність: 80PLUS® GOLD (відповідає стандарту ErP2014). PFC Актив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1250 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для майнінгу;модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 8x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.4 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 6 344 ₴




