Особливості:
Смарт-годинник iMiLab iMiki SE1 - це не просто пристрій для відстеження часу, це представник нового покоління електроніки, що носиться. Сучасний класичний дизайн та Full Touch дисплей з роздільною здатністю 320х385 пікселів роблять кожен момент використання пристрою справжнім задоволенням.
- Доступ до бібліотеки із цифровими циферблатами;
- Великий екран дозволяє програмам бути більш функціональними;
- Понад 100 спортивних режимів;
- Час заряду 2 год;
- Мають захист IP67 (повний пилозахист, захист від занурення у воду на 30 хвилин);
- Можна дзвонити прямо із зап'ястя, використовуючи зв'язок Bluetooth;
- Можна відповідати на дзвінки та відхиляти їх за допомогою годинника;
- Зручне керування відтворенням музики;
- Підтримують функцію голосового помічника.
Смарт-годинник iMiLab iMiki SE1 - це не просто пристрій для відстеження часу, це представник нового покоління електроніки, що носиться. Сучасний класичний дизайн та Full Touch дисплей з роздільною здатністю 320х385 пікселів роблять кожен момент використання пристрою справжнім задоволенням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | iMiki |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 260 мАг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Діагональ екрана | 2.02" |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Моніторинг | Оксиметр;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики |
| Рівень захисту | IP67 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина корпусу | 10.8 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Ширина корпусу | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴





