AURA X4 ProMax 53mm - це максимально оснащений мультифункціональний ультрасучасний смартгодинник, в суцільнометалевому корпусі з великим і яскравим, сенсорним AMOLED екраном, і величезним набором можливостей. Що ви зможете, завдяки смартгодинникам AURA X4 ProMax 53mm:
- Слідкуйте за артеріальним тиском
- Виміряйте рівень кисню в крові
- Вимір пульсу та кардіограма
- Виконуйте необхідну кількість кроків на день завдяки зручному крокоміру
- Рахуйте витрачені калорії за день
- Виклики. Функція доступна, у парі зі смартфоном, підключеним до годинника через Bluetooth
- Слідкуйте за фазами здорового сну
- Тренуйтеся з відстеженням ефективності улюбленого виду спорту: біг, велосипед, силові вправи, баскетбол, теніс, волейбол, футбол
- Керуйте музичним програвачем
- Зручно переглядайте прогноз погоди
- Робіть яскраві селфі з відстані, дистанційно керуючи камерою смартфона
- Швидко знайдіть ваш смартфон, який забули у незвичному місці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aura |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 220 мАг |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Вага | 55 г |
| Гарантійний термін | 6 |
| Датчики | акселерометр;гіроскоп;крокомір;тонометр |
| Діагональ екрана | 2.09" |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон;трекінг сну |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Модель процесора | MTK2502 |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Операційна система | Nucleus OS |
| Повідомлення | SMS;виклики;соціальні мережі |
| Роздільна здатність | 240x280 |
| Розмір корпусу | 53 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Ширина корпусу | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴




