Transcend 425S — твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для тонких сучасних систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 90 |
| Габарити | 42 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Зелений |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Швидкість записування | 330 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴

