Lian Li Uni Fan SL V2 змінив стиль блокування, щоб під'єднати до 6 вентиляторів у двох кластерах до одного порту контролера, спростивши прокладання кабелів. Завдяки невеликому збільшенню товщини рами до 28 мм, SL120 V2 має 10-відсоткову оптимізацію повітряного потоку, як порівняти із SL120 V1, що створює чудовий баланс повітряного потоку і статичного тиску.
Uni Fan SL V2 змінив стиль блокування, щоб під'єднати до 6 вентиляторів у двох кластерах до одного порту контролера, спростивши прокладання кабелів.
Завдяки невеликому збільшенню товщини рами до 28 мм, SL120 V2 має 10-відсоткову оптимізацію повітряного потоку, як порівняти із SL120 V1, що створює чудовий баланс повітряного потоку і статичного тиску.
Обрізаний край гумових накладок призначено для створення більш плавного вигину вздовж розсіювача світла.
Абсолютно новий кабельний модуль і контролер UNI HUB спрощують керування кабелями та забезпечують ефективне живлення вентиляторів.
Примітка. Зменшіть яскравість статичного білого під час під'єднання більше ніж 9 вентиляторів SL V2, синхронізованих із материнською платою. Якщо цього не зробити, кольори можуть бути неточними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 64.5 CFM |
| Розмір | 120 x 120 x 28 мм |
| Споживана потужність | 2.04 Вт |
| Споживаний струм | 0.17 А |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 1 017 ₴




