Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1366, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2500 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32.5 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 438 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴






