Стабілізатори релейного типу GEMIX ZVK-1000 призначені для підтримки стабільної напруги в однофазних мережах 220В та частотою 50 Гц, для живлення AV, комп'ютерної техніки та побутових приладів. Розглянутий стабілізатор напруги не потребує додаткового монтажу завдяки зручній конструкції полочного типу.
Особливості серії ZVK:
- Нормалізують напругу в широкому діапазоні від 160 до 260 В
- Система захисту від короткого замикання та стрибків напруги (спрацьовує при напрузі вище 255±5В протягом 3 с і загоряється індикатор “Захист”)
- Функція затримки увімкнення навантаження 6 сек для нормалізації напруги (блимає індикатор “Затримка”)
- Цифровий LED-дисплей, який відображає значення вихідної напруги
- Вихід USB для заряджання (0,5А, MAX 1,0A)
- Пластиковий корпус
- Захисний вимикач живлення стабілізатора
Забезпечують захист від:
- Підвищення та зниження напруги
- Перешкод у мережі живлення
- Високовольтних стрибків (вище 255±5В)
- Перевантаження (При струмі понад 8А)
- Перегрівання пристрою (при температурі вище 120°С)
- Короткого замикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Гарантія | 12 |
| Запобіжник | 5 А |
| Защита от | зниженої напруги;коротке замикання;підвищена напруга;перевантаження;перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 160 В |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Розмір, мм | 195 х 145 х 207 мм |
| Спосіб встановлення | настільний;підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴

