Компактне, лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) серії FP FSP FP650 забезпечує стабільний і надійний захист обладнання від стрибків напруги. Воно відмінно підходить для користувачів ПК або компаній малого бізнесу, а також - для невеликих телекомунікаційних додатків.
ДБЖ FSP FP650 має вбудований AVR і видає апроксимовану синусоїду. Воно оснащене мікропроцесорним управлінням. При відновленні напруги ДБЖ автоматично перезапускається. Функція «холодного старту» дозволяє приладу включитись і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ.
Пасивне охолодження ДБЖ FSP FP650 значно понижує рівень шуму та забезпечує тихе робоче середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 15 мін |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Вихідна потужність | 840 Вт |
| Вихідна напруга | 1400 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7.5AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 758 ₴




