500 GB, 3D NAND, portable, USB 3.1, Швидкість читання - 520 Mb/s, Швидкість запису - 460 Mb/s, 81.4 х 33.6 х 7.5 мм, 33 г, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 33 г |
| Габарити | 81.4 х 33.6 х 7.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Сірий |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 520 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 273 ₴



