Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Mini DTX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12/14 см, Bottom 3x12 or 2х14 см, GPU - до 355 мм, CPU - 168 мм, 204 х 398 х 413 мм, 4.7, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 355 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1;1 x USB Type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 168 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12 or 2х14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Bottom 240 mm;Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX;Mini DTX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Gamemax Spark Pro |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴








