GameMax MeshBox PRO ATX має 3 повністю сітчасті сторони та передню металеву сітчасту панель, яка фокусує повітряний потік, а також ігровий корпус із вертикальним повітряним потоком, який перетворює складне на просте, поєднується з домом.
- Вертикальний канал повітряного потоку, малий розмір, висока сумісність, в основному підходить для встановлення всіх основних аксесуарів на ринку
- Вентилятор з нижнього положення обдуває відеокарту, щоб оптимізувати ефективність охолодження
- Шасі має модульну конструкцію, оптимізує керування дротами та забезпечує достатньо внутрішнього простору
- Хороша конструкція вертикального потоку повітря, охолодження будь-де всередині
- Повна зона пилонепроникного дизайну забезпечує комп’ютер чистим повітрям
- Підтримка водяного охолодження 240 і кулера процесора з повітряним охолодженням до 168 мм
- Підтримка високоякісних популярних відеокарт 305-355 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 355 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1;1 x USB Type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 168 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12 or 2х14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | перфорована бічна панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки;вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Bottom 240 mm;Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX;DTX |
| Розмір, мм | 204 х 413 х 398 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Gamemax MeshBox PRO |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 548 ₴










