Серія - P500, 500 GB, portable, USB 3.2, Швидкість читання - 420 Mb/s, Швидкість запису - 410 Mb/s, 79.10 х 53.90 х 10 мм, 45 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Зовнішній |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 300 |
| Габарити | 79.10 х 53.90 х 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Серія | P500 |
| Швидкість записування | 410 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 420 Mb/s |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 743 ₴

