Прості у розгортанні, безпечні та доступні. Перші комутатори з виконуваними «у будь-якому місці та у будь-який час» налаштуванням та управлінням за технологією Instant On. За допомогою мобільної програми Instant On або хмарного веб-порталу можна швидко налаштувати, контролювати та керувати комутатором серії 1930. Можна також вибрати керування пристроєм через локальний веб-інтерфейс. Модель має 24 порти 10/100/1000 RJ-45 та 4 порти SFP 1/10GbE. Забезпечує живлення PoE 370 Вт класу 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.73 кг |
| Висота | 43.9 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 264.7 мм |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 24 x 10/100/1000 Base-T;4 x 10G SFP + |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | WEB-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 442.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 807 ₴



