Термопрокладка Gelid Solutions GP-Extreme 80x40x2.5 mm (TP-GP01-F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Товщина | 2.5 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 80 х 40 мм |
| Теплопровідність | 12 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴




