Завдяки високоякісному контролера і флеш-пам'яті твердотільний накопичувач GIGABYTE M30 забезпечує високу швидкість на операціях послідовного читання / запису - до 3500 Мбайт / с і до 3000 Мбайт / с, відповідно. Крім того, він оснащений швидкими мікросхемами DDR3L DRAM, механізмом SLC-кешування і здатний оперувати розширеними алгоритмами корекції помилок на базі LDPC-коду з метою підвищення продуктивності. Накопичувач GIGABYTE M30 - це ідеальний вибір для організації дискової підсистеми ігрового ПК, а також робітників і графічних станцій для створення всілякого медіаконтенту.
Твердотільний накопичувач GIGABYTE M30 демонструє видатне швидкодію на операцію послідовного читання / запису - до 3500 Мбайт / с і до 3000 Мбайт / с. Тандем в складі прогресивного контролера і швидкої 3D NAND пам'яті забезпечує пристрою 6-кратну перевагу у швидкості над типовими SATA 3.0 твердотільними накопичувачами, впритул наближаючись до граничних, для шинного інтерфейсу PCIe Gen3 і режиму x4, значенням.
В умовах підвищеного навантаження температура більшості встановлених в SSD контролерів може досягати 70 ° C і вище. У цій ситуації спрацьовує система захисту, щоб уникнути відмови пристрою і ризику втрати даних. Чим сильніше нагрівається SSD, тим швидше зношуються мікросхеми флеш-пам'яті в складі накопичувача. Особливий конструктив твердотільного накопичувача GIGABYTE M30 (подвоєна товщина мідних провідників у шарах друкованої плати, до 2 унцій міді) допомагає розсіювати тепло і запобігає падінню продуктивності пристрою через перегрів (т.зв. ефект термотроттлінга).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 350 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Швидкість записування | 2600 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;швидкі |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
- Ціна: 3 010 ₴





