Intel Core i5, 13420H, 8 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц — 1.5, Частота Boost, ГГц — 4.6, SOC, GPU — убудована, UHD Graphics, RAM — 16 ГБ, SSD — 512 GB, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6, 1 x DisplayPort, 1 x Mappone, 2 USB 2.0 HD, 1 х DI, 1 x USB DI, 1 x USB Gen T2 Gy 3 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC256 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.1;Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Неттопи |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 36.5 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 182.9 |
| Додатково | Kensington lock slot;M2 слот;TPM-модуль;кріплення VESA на монітор;слот 2.5" hdd\ssd |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo Tiny |
| Можливість кріплення VESA | є |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Потужність динаміків | 1 х 2 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Неттоп |
| Також шукають | до 25000 грн;до 30000 грн;портативні |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.6 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 179 |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13420H |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 735 ₴










