Підніміть свій ігровий рівень як ніколи раніше з монітором Lenovo Legion R27q-30
Доведений до досконалості, монітор Lenovo Legion R27q-30 (67B4GAC1UA) пропонує вам надзвичайні ігрові можливості з частотою оновлення 180 Гц, швидким часом відгуку MPRT 0,5 мс, 27-дюймовим QHD-дисплеєм, підтримкою 99% кольорів sRGB та багатьма іншими функціями, щоб захопити геймерів усіх рівнів.
Захоплюючий ігровий досвід
Пориньте в ігровий всесвіт завдяки приголомшливо чіткій роздільній здатності QHD на великому 27-дюймовому дисплеї, щоб залишатися на крок попереду в грі. Надшвидка частота оновлення 180 Гц дозволяє забути про розриви екрана та заїкання, забезпечуючи надплавний ігровий процес. Від швидких рухів до стрімких дій - досягайте ігрової точності завдяки часу відгуку MPRT 0,5 мс. Усуньте розмиття руху: Завдяки сертифікації AMD FreeSync Premium та ClearMR 6000 насолоджуйтеся чітким, плавним і безшовним зображенням без заїкання та розривів.
Візуально приголомшлива графіка
Завдяки підтримці 99% колірного простору sRGB і 90% DCI-P3, цей монітор Lenovo дає змогу насолоджуватися яскравими, насиченими кольорами ігровими зображеннями. Оживіть своїх ігрових персонажів за допомогою сертифікованого VESA дисплея HDR 400, що забезпечує реалістичні тіні та світлові ефекти, демонструючи кожну найдрібнішу деталь. Доповніть свій візуальний досвід вбудованими подвійними 3 Вт динаміками, що забезпечують насичений стереозвук для захопливої ігрової подорожі.
Підвищений комфорт і захист очей
За допомогою повнофункціональної підставки LTPS Ergo Stand ви можете регулювати нахил, поворот, обертання або висоту, щоб забезпечити ідеальне положення для перегляду та комфорт. Технологія Natural Low Blue Light зменшує шкідливе синє світло, захищаючи ваші очі, не спотворюючи ігрові кольори. Розширюйте можливості кастомізації завдяки сумісності з Lenovo Artery, що дає вам доступ до безлічі інструментів для покращення ігрового досвіду. Завдяки надійним функціям, орієнтованим на ігри, чіткому зображенню, чудовій продуктивності та технологіям для захисту очей, монітор Lenovo Legion R27q-30 змінить ваше уявлення про ігри.
Підніміть свій ігровий рівень та пориньте у неймовірні сфери віртуальної реальності з Lenovo Legion R27q-30. Не чекайте, пориньте в ігрову подорож, на яку ви дійсно заслуговуєте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота видимої зони | 335.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс/1мс/0.5мс |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 10 795 ₴










