Серія - SN580, 250 GB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 4000 Mb/s, Швидкість запису - 2000 Mb/s, 80 х 22 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 150 |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Серія | SN580 |
| Швидкість записування | 2000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 4000 Mb/s |
| Також шукають | дешеві;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648 ₴



