Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, TR4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 2011-3, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 300 Вт, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30 dB, роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 300 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;1200;2011-3;2066;AM4;FM2;TR4;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | н.д. |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 47.3 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 274 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 346 ₴





