Компактний M705D - двобаштовий кулер із серії A+.
Він оснащений чотирма надзвичайно потужними чорними тепловими трубками, які відводять 220 Вт відпрацьованого тепла на незліченні ребра охолодження і таким чином визначають його для потужних багатоядерних процесорів. Завдяки прямому контакту теплових трубок теплообмін між процесором та кулером надзвичайно ефективний та дуже рівномірний. Підходить для охолодження процесорів з дуже високим рівнем тепла, що відходить. Наявність кількох сокетів означає, що кулер можна використовувати з усіма поточними сокетами Intel та AMD. У комплект поставки крім подвійного радіатора та двох 120-міліметрових вентиляторів з ШІМ-керуванням входить утримуючий модуль для гнізда LGA. 1700/2066/2011/1200/1151/1150/1155/1156/ та AMD AM4, ілюстрована інструкція зі складання та тюбик термопасти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 154 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 250 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2066;AM4;AM5;1150;1155;1156;2011 |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 154 х 129 х 106 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 085 ₴






