Для процесорів - INTEL, під сокет - 1151, 1150, 1155, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 2200 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 23.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin, 2 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 130 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Під сокет | 1151;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 23.8 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴






