
Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate 120x20x1.5 mm 2шт (TP-VP04-R-C)
552 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020978
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate 120x20x1.5 mm 2шт (TP-VP04-R-C)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 2 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 120 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



