Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate 120x20x1.0 mm 2шт (TP-VP04-R-B)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 2 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴




