Особливості Gigabyte P650G:
- Сертифікат 80 PLUS Gold.
- Японські конденсатори.
- 120-мм безшумний вентилятор із гідравлічним підшипником (HYB).
- Потужна одинарна шина +12 В.
- Захист від перепадів напруги OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP.
- Компактний дизайн.
Високоякісні японські конденсатори
Первинні конденсатори постачають від висококласних японських виробників, забезпечуючи високоякісне і стабільне живлення, яке ефективно подовжує термін служби продукту.
120-мм безшумний вентилятор із гідравлічним підшипником (HYB)
120-мм вентилятор визначає поточну споживану потужність і температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання для мінімізації шуму. Вентилятор із гідравлічним підшипником забезпечує довший і стабільніший термін експлуатації, як порівняти з традиційними втулковими вентиляторами.
Захист
Щоб гарантувати стабільну роботу всієї комп'ютерної системи за будь-яких обставин, ми передбачили цілу низку захисних функцій, включно з OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки з різних країн, щоб забезпечити стабільну і безпечну роботу вашої системи.
Золотий сертифікат 80 Plus
Сертифікація 80 Plus Gold гарантує ККД 90% за навантаження 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Одна шина +12 В
Єдина шина +12 В забезпечує оптимальну вихідну потужність, стабільність і сумісність обладнання. Така конструкція не тільки спрощує прокладання кабелів живлення, а й є найефективнішим вибором для цілей розгону.
Компактний дизайн
Завдяки винятковим конструкторським можливостям Gigabyte і використанню високоякісних матеріалів, ми успішно зменшили розміри блока живлення. Такий компактний блок живлення не тільки полегшує встановлення в різні корпуси, а й підвищує теплову ефективність всередині корпусу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 mm |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Форм-фактор | ATX 2.31 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 744 ₴






