Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 2066, TR4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1200, 1156, 1366, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 400 Вт, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing), рівень шуму - 30.2 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 47.3 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 396 x 120 x 27 мм |
| Тип підшипників | керамічний підшипник кочення (Ceramic bearing) |
| Тиск | 1.87 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 928 ₴




