ZK-PoE42N-55W - це вдосконалений PoE-комутатор, що забезпечує мережеву точку для передавання даних і подавання живлення.
Особливості:
- 4 порти PoE, які можуть забезпечити стандартне електроживлення IEEE802.3af/at через мережеві кабелі
- Завдяки вдосконаленому алгоритму самовизначення для подавання живлення через IEEE802.3af/at під'єднане стандартне обладнання надійно захищене
- Самоадаптація MDI/MDIX
- Блискавкозахист
- Світловий індикатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.448 Мб |
| Вага | 0.5 кг |
| Вимоги PoE | PoE 55 Вт, 15.4 Вт на порт |
| Висота | 45 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 120 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість портів | 6 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | от -20˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.148 Mpps |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579 ₴

