Мультимедійний партнер для роботи та розваг
Проводиш багато часу за комп’ютером і хочеш насолоджуватися високоякісним зображенням? Придбай монітор Lenovo ThinkVision S27i-30 (63DFKAT4UA) діагоналлю 27 дюймів із роздільною здатністю Full HD. Тонка рамка навколо екрана забезпечує ще більше простору для яскравого зображення — поринь в атмосферу фільму, комп’ютерної гри або зручно працюй із кількома файлами одночасно.
Реалістичність у пріоритеті
Модель ThinkVision S27i-30 зі співвідношенням сторін 16:9 оснащена матрицею IPS із кутами огляду 178 градусів по горизонталі і вертикалі. Переглядай відео в компанії друзів, демонструй колегам презентації — картинка однаково деталізована з усіх ракурсів. Яскравість 350 ніт і контрастність 1300:1 дають змогу плідно працювати із графічною інформацією. Зображення на такому дисплеї — чітке та реалістичне.
Оперативність, варта уваги
Монітор Lenovo ThinkVision S27i-30 приємно вражає швидким і плавним відображенням візуального контенту. Час реагування матриці становить 4 мс — цього вистачає для комфортного перегляду спортивних матчів, монтування відео й участі у віртуальних протистояннях.
Мікс стильності та практичності
Придбай ThinkVision S27i-30 для домашнього чи офісного користування. Плоский монітор чорного кольору на тонкій підставці матиме доречний вигляд у будь-якому інтер’єрі. Ергономічна конструкція ніжки дає можливість регулювати висоту й кут нахилу екрана так, як тобі зручно. Спеціальне покриття знижує навантаження на очі та запобігає появі відблисків, навіть якщо пристрій розташований біля вікна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 6.9 кг |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота видимої зони | 336.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 36 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 6мс/4мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 5 546 ₴










