Intel Core i3, 12100F, 4 ядра, 8 потоків, Частота, ГГц — 3.3, Частота Boost, ГГц — 4.3, Intel H610, GPU — дискретна, GeForce RTX 3050, GPU — 8 ГБ, RAM — 16 ГБ, SSD — 1 TB, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Mappone, 1 х Microhone, 2 x USB0 3.0 x PS 1 x USB 2.0, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ45, немає, PSU - 600 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 12100F |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Висота, мм | 385 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 365 |
| Додатково | M2 слот;вікно на боковій панелі |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Модель корпусу | Vinga CS311G |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Об'єм графічної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | для графіки та дизайну;для фотографа;до 25000 грн;до 30000 грн;недорогі ігрові;системні блоки |
| Тип ПК | Ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.3 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Ширина, мм | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 372 ₴






