Аналоговий, Вхідна напруга - 7-36 V, Вихідна напруга - 5 V, Розмір корпусу - 40х24х10.5 мм, 15 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RushFPV |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вхідна напруга | 7-36 V |
| Гарантія | 1 |
| Потужність | 25/500/1000/2500 mW |
| Розмір корпусу | 40х24х10.5 мм |
| Тип | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 217 ₴





