ATX, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴

